Hydrolizaty białka

Hydrolizat białka to najbardziej zaawansowana forma odżywek białkowych. Ze względu na uprzednie poddanie substancji procesowi wstępnego trawienia(hydrolizy), hydrolizaty białka cechują się niezwykle szybką przyswajalnością. Podczas gdy koncentrat przyswaja się w przeciągu okołu dwóch godzin, izolat w przeciągu około godziny, hydrolizat jest w ca...

Hydrolizat białka to najbardziej zaawansowana forma odżywek białkowych. Ze względu na uprzednie poddanie substancji procesowi wstępnego trawienia(hydrolizy), hydrolizaty białka cechują się niezwykle szybką przyswajalnością. Podczas gdy koncentrat przyswaja się w przeciągu okołu dwóch godzin, izolat w przeciągu około godziny, hydrolizat jest w całości przyswajany przez organizm już w przeciągu kilkunastu minut od spożycia. Hydrolizaty charakteryzują się również bardzo wysoką zawartością procentową białka, które przeważnie wynosi ponad 90 gr na 100 gr odżywki.

W naszym sklepie znajdą Państwo różne formy hydrolizatów białka, w tym między innymi białka serwatkowe, białka wołowe a także mieszanki hydrolizatów z innymi formami odżywek białkowych.

Więcej

Hydrolizaty białka Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Śledź nas na Facebooku