Koncentrat białka

Koncentraty białka to najbardziej podstawowa forma odżywek białkowych. Nie posiadają tak zaawansowanego składu, jak izolaty lub hydrolizaty, jednak stanowią rozwiązanie znacznie bardziej ekonomiczne, niż bardziej zaawansowane formy protein. Koncentrat białka sprawdzi się doskonale zwłaszcza w fazie budowania masy mięśniowej, kiedy organizm wykaz...

Koncentraty białka to najbardziej podstawowa forma odżywek białkowych. Nie posiadają tak zaawansowanego składu, jak izolaty lub hydrolizaty, jednak stanowią rozwiązanie znacznie bardziej ekonomiczne, niż bardziej zaawansowane formy protein. Koncentrat białka sprawdzi się doskonale zwłaszcza w fazie budowania masy mięśniowej, kiedy organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na proteiny.

W naszej ofercie znajdą Państwo koncentraty białka pochodzącego z różnych źródeł(białka serwatkowe, wołowe, wieprzowe a także białka jaj). Wszystkie z produktów dostępnych w naszym sklepie pochodzą od najbardziej renomowanych producentów odżywek dla kulturystów.

Więcej

Koncentrat białka Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Śledź nas na Facebooku