Odżywki Białkowe

Odżywki białkowe Warszawa, Katowice

Odżywki białkowe to kategoria suplementów diety, których zadaniem jest dostarczanie odpowiedniej dawki protein do organizmu. Białko jest podstawowym budulcem mięśni, stąd dodatkowa suplementacja zalecana jest przede wszystkim dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają treningi siłowe czy też ...

Odżywki białkowe Warszawa, Katowice

Odżywki białkowe to kategoria suplementów diety, których zadaniem jest dostarczanie odpowiedniej dawki protein do organizmu. Białko jest podstawowym budulcem mięśni, stąd dodatkowa suplementacja zalecana jest przede wszystkim dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, uprawiają treningi siłowe czy też są na diecie. Duży wybór wśród odżywek białkowych pozwala nie tylko na dobór odpowiedniego rodzaju protein, ale nawet smaku mieszanki. Nasz sklep oferuje szeroki asortyment wśród odżywek białkowych.

Więcej

Odżywki Białkowe Jest 203 produktów.

Podkategorie

 • Hydrolizaty białka

  Hydrolizat białka to najbardziej zaawansowana forma odżywek białkowych. Ze względu na uprzednie poddanie substancji procesowi wstępnego trawienia(hydrolizy), hydrolizaty białka cechują się niezwykle szybką przyswajalnością. Podczas gdy koncentrat przyswaja się w przeciągu okołu dwóch godzin, izolat w przeciągu około godziny, hydrolizat jest w całości przyswajany przez organizm już w przeciągu kilkunastu minut od spożycia. Hydrolizaty charakteryzują się również bardzo wysoką zawartością procentową białka, które przeważnie wynosi ponad 90 gr na 100 gr odżywki.

  W naszym sklepie znajdą Państwo różne formy hydrolizatów białka, w tym między innymi białka serwatkowe, białka wołowe a także mieszanki hydrolizatów z innymi formami odżywek białkowych.

 • Izolaty białka

  Izolaty białka to zaawansowana forma odżywek białkowych. Izolat oznacza białko, które zostało poddane chemicznej izolacji. Dzięki temu przyswajanie białka trwa o wiele szybciej, niż w przypadku koncentratów. Izolaty białka charakteryzują się również wysoką procentową zawartością protein(co najmniej 80%) a zarazem niską lub wręcz znikomą obecnością tłuszczy, cukrów i węglowodanów. Obecnie to właśnie izolaty białka stanowią najpopularniejszą formę protein stosowaną przez zaawansowanych kulturystów.

  W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór izolatów białka pochodzących od najbardziej renomowanych producentów.

 • Mieszanki białek

  Mieszanki białek to jedna z najbardziej efektywnych form odżywek białkowych. Przeważnie składają się one z trzech postaci białka: koncentratu, izolatu oraz hydrolizatu. Poszczególne formy białka charakteryzują się różnym czasem przyswajania(od kilku minut w przypadku hydrolizatu do 2 lub 3 godzin w przypadków koncentratów). Dzięki temu mieszanki białek stanowią wyjątkowo o wiele skuteczniejszą formę suplementacji białka, niż korzystanie z samego izolatu, koncentratu lub hydrolizatu.

  W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór różnych mieszanek białkowych, w tym również białka wołowe, wieprzowe oraz białka jaj.

 • Koncentrat białka

  Koncentraty białka to najbardziej podstawowa forma odżywek białkowych. Nie posiadają tak zaawansowanego składu, jak izolaty lub hydrolizaty, jednak stanowią rozwiązanie znacznie bardziej ekonomiczne, niż bardziej zaawansowane formy protein. Koncentrat białka sprawdzi się doskonale zwłaszcza w fazie budowania masy mięśniowej, kiedy organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na proteiny.

  W naszej ofercie znajdą Państwo koncentraty białka pochodzącego z różnych źródeł(białka serwatkowe, wołowe, wieprzowe a także białka jaj). Wszystkie z produktów dostępnych w naszym sklepie pochodzą od najbardziej renomowanych producentów odżywek dla kulturystów.

 • Kazeina miclearna

  Kazeina micelarna to białko pochodzące z mleka. Możemy porównywać ją do białka serwatkowego ze względu na podobne właściwości. Mimo tego, odznacza się ona bardzo niską zawartością laktozy. Zaawansowany proces wytwarzania kazeiny micelarnej pozwala na uzyskanie pełnowartościowej odżywki pozbawionej zanieczyszczeń. Kazeina micelarna pomaga uwalniać aminokwasy nawet przez osiem godzin i przeciwdziała procesom rozpadu masy mięśniowej. Kazeinę micelarną znaleźć mogą Państwo w naszym sklepie.

 • Białko roślinne

  Białko roślinne - pełnowartościowy produkt, dostępny w naszych sklepach w różnych wariantach. Suplement jest w 100% wegański. Produkty te cechują się dużą zawartością białka, wysoką strawnością i są w pełni wolne od dodatków i substancji chemicznych. Co więcej smakują wyśmienicie i nie kosztują wiele. Polecane dla osób aktywnych, regularnie uprawiających sport. Idealne uzupełnienie białka dla wegetarian i wegan. 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 203 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 203 elementów

Śledź nas na Facebooku