Ochrona Stawów

O ochronie stawów powinna pamiętać każda osoba, która prowadzi intensywny, sportowy tryb życia. Zwłaszcza w przypadku biegaczy czy też osób ćwiczących siłowo stawy są najbardziej narażone na kontuzje, a tym samym treningom towarzyszyć mogą rozmaite dolegliwości. Dlatego konieczna bywa suplementacja odżywkami na stawy, których zadaniem jest wzm...

O ochronie stawów powinna pamiętać każda osoba, która prowadzi intensywny, sportowy tryb życia. Zwłaszcza w przypadku biegaczy czy też osób ćwiczących siłowo stawy są najbardziej narażone na kontuzje, a tym samym treningom towarzyszyć mogą rozmaite dolegliwości. Dlatego konieczna bywa suplementacja odżywkami na stawy, których zadaniem jest wzmocnienie stawów i więzadeł. Odżywki te zawierają szereg czynnych substancji, takich jak: witaminy, minerały, aminokwasy czy wyciągi roślinne. Szeroki wybór odzywek na stawy znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Więcej

Ochrona Stawów Jest 19 produktów.

Podkategorie

 • Kolagen

  Kolagen to występujące w organizmie białko tkanki łącznej, które jest budulcem ścięgien, stawów czy skóry. Charakteryzuje się dużą rozciągliwością i odpornością. Jako suplement diety kolagen stosuje się przede wszystkim w celu wzmocnienia stawów. Zalecany jest osobom, które mają problem z chorobami stawów czy osteoporozą. Jest również odpowiedni dla sportowców, którzy narażeni są na różnego rodzaju urazy, w celu zminimalizowania ryzyka ich wystąpienia.

 • Glukozamina

  Glukozamina to substancja, która naturalnie występuje w organizmie ludzkim. W formie suplementu ma zbawienny wpływ na kondycję stawów, gdyż jest swego rodzaju budulcem związków, które znajdują się w chrząstce stawowej. Dodatkowa suplementacja zalecana jest osobom, których tryb życia lub inne aspekty zdrowotne znacząco obciążają stawy. Są to przede wszystkim osoby bardzo aktywne fizyczne, otyłe lub w podeszłym wieku.

 • MSM

  MSM to skrót od metylosulfonylometanu, czyli mówiąc prościej, organicznego związku siarki. Powszechnie stosowany jest zarówno przy chorobach, jak i także profilaktyce stawów. Zmniejsza stany zapalne stawów, a także powoduje przyśpieszenie regeneracji tkanek. Oprócz tego, siarka posiada także inne cechy, między innymi: poprawia stan skóry, paznokci i włosów, ma także właściwości anaboliczne, detoksykujące i odtruwające.

 • Regeneratory stawów

  Regeneratory stawów to kategoria produktów, które stanowią kompleksowe mieszanki substancji odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Wskazane są zarówno do stosowania profilaktycznego, jak i również w przypadku zaawansowanych chorób czy też nabycia urazów. Są to również suplementy dla osób bardzo aktywnych fizycznie, zwłaszcza w przypadku uprawiania sportów wytrzymałościowych oraz siłowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Śledź nas na Facebooku