Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria treningowe to wszystkie przyrządy wspierające oraz poprawiające efektywność przeprowadzanego treningu. Zalicza się do nich m.in. hantle, drążki, ciężarki, pasy kulturystyczne, skakanki czy maty. Pozwalają one na urozmaicenie wysiłku fizycznego i rozszerzenie zakresu ćwiczeń. Poza tym poprawiają komfort ćwiczeń i chronią niek...

Akcesoria

Akcesoria treningowe to wszystkie przyrządy wspierające oraz poprawiające efektywność przeprowadzanego treningu. Zalicza się do nich m.in. hantle, drążki, ciężarki, pasy kulturystyczne, skakanki czy maty. Pozwalają one na urozmaicenie wysiłku fizycznego i rozszerzenie zakresu ćwiczeń. Poza tym poprawiają komfort ćwiczeń i chronią niektóre części ciała przed kontuzjami.

 

Więcej

Akcesoria Jest 26 produktów.

Podkategorie

  • Pasy Treningowe

    Pasy treningowe

    Polecamy wyjątkowe akcesoria treningowe! Wśród nich znajdziecie najlepsze na rynku pasy treningowe sygnowane znaną w branży kulturystycznej firmą Power System. Nie tylko w kulturystyce, ale także w sportach siłowych, fitness, a zwłaszcza w okresie kształtowania masy mięśniowej tego rodzaju pasy doskonale sprawdzają się. Ich głównym zadaniem jest wzmocnienie kręgosłupa. Pasy treningowe stabilizują odcinek lędźwiowy kręgosłupa w czasie wykonywania ćwiczeń, takich jak wyciskanie, przysiady ze sztangą, uginania przedramion czy martwy ciąg, i są niezbędne podczas obciążeń równych lub większych od własnej wagi ciała. Niewątpliwie pasy treningowe są praktyczne i komfortowe. Idealnie dopasowują się do tułowia, w ten sposób chroniąc kręgosłup. Zaprojektowane i zrobione zostały z ogromną precyzją, z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że prezentowane przez nas pasy są wygodne i nie utrudniają wykonywanych ruchów. Dzięki pasom firmy Power System i innych, które posiadamy w sprzedaży, trening stanie się jeszcze większą przyjemnością, a efekty ćwiczeń i możliwości w podnoszeniu ciężarów będą imponujące. Jeśli interesujesz się kulturystyką lub rozpoczynasz przygodę z kulturystyką, koniecznie przygotuj niezbędne akcesoria, jakimi są między innymi pasy treningowe.

  • Rękawice

    Rękawice

    Z całą pewnością przygoda z boksem nie przydarzy się bez rękawic bokserskich. Dokonując zakupu, warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z jakiego wykonany został produkt. Do wyboru mamy rękawice skórzane, jak również rękawice syntetyczne. Te ostatnie wykonane z PCV są znacznie tańsze od rękawic ze skóry naturalnej i niewątpliwie mniej trwałe. Takie rękawice będą najlepsze dla początkujących bokserów, którzy nie mają pewności, czy się sprawdzą w tej dyscyplinie sportu. Istnieją także rękawice przeznaczone do uprawiania innych sportów. Właściwy wybór rękawic bokserskich wiąże się przede wszystkim z ich przeznaczeniem. Zwykle solidnie wykonane, skórzane rękawice, takie jak NO COMPROMISE firmy Power System przeznaczone są do ciężkich treningów i intensywnych ćwiczeń. Inne z oferowanych przez nas, takie jak Power Grip ww. firmy, wykonane z miękkich, ale wytrzymałych materiałów, używa się do walk i sparingów, jak również do treningów na sprzęcie bokserskim, takim jak na przykład worek, gruszka, czy też do treningów na tarczach. Istotne jest też to, by rękawice przepuszczały powietrze, gwarantowały komfort i odpowiednie gospodarowanie wilgocią. Prezentowane przez nas rękawice bokserskie wyposażone są w zapięcia na bardzo szerokie rzepy, co wpływa na ich skuteczność. Zapięcia sznurowane są czasochłonne i wymagają większej wprawy przy zakładaniu. Proponujemy - z uwagi na wygodę - rękawice zapinane na rzepy. W naszej ofercie znajduje się duży wybór rozmiarów i kolorów, tak by nasi Klienci mogli znaleźć właściwe rękawice dopasowane do indywidualnych potrzeb.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Śledź nas na Facebooku