Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Multipower Creatine 102 kaps. Zobacz większe

Multipower Creatine 102 kaps.

MP CREATINE 102 KAPS

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 69 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 69 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,45 zł.


Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) max 1 dzień roboczy 9,00 zł
DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) max 1 dzień roboczy 12,00 zł
Centrum odżywek - ul. Sabały 55, Warszawa Centrum odżywek - ul. Sabały 55, Warszawa odbiór osobisty - ul. Sabały 55, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Grochowska 249/251, Warszawa Centrum odżywek - ul. Grochowska 249/251, Warszawa odbiór osobisty - ul. Grochowska 249/251, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Chmielna 104, Warszawa Centrum odżywek - ul. Chmielna 104, Warszawa odbiór osobisty - ul. Chmielna 104, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. KEN 90, Warszawa Centrum odżywek - ul. KEN 90, Warszawa odbiór osobisty - ul. KEN 90, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Warszawska 63a, Katowice Centrum odżywek - ul. Warszawska 63a, Katowice odbiór osobisty - ul. Warszawska 63a, Katowice Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost max 1 dzień roboczy 10,33 zł
Paczkomaty InPost (za pobraniem) Paczkomaty InPost (za pobraniem) max 1 dzień roboczy 12,30 zł

* Dla zakupów powyżej 300,00 zł darmowa dostawa!

69,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest KREATYNA? (ang. Creatine) Aby zrozumieć, jaką funkcję w organizmie człowieka spełnia KREATYNA, trzeba zapoznać się z procesem uwalniania energii w organizmie. Głównym źródłem energii potrzebnej do pracy każdego mięśnia jest związek zwany ATP (adenozynotrójfosforan). Podczas krótkich, ale intensywnych ćwiczeń mięśnie czerpią energię z rozpadu ATP. W celu kontynuowania wysiłku musi nastąpić szybka odbudowa ATP. Substancją umożliwiającą ten proces jest fosfokreatyna. Udowodniono, że za zmęczenie mięśni podczas intensywnego wysiłku odpowiedzialny jest spadek stężenia fosfokreatyny w komórce mięśniowej. Bardzo długie badania specjalistów od wspomagania treningu ukierunkowane były na poszukiwanie sposobu szybkiej odbudowy ATP w mięśniu.
Owocem tych badań jest KREATYNA, substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Okazało się, że KREATYNA, podawana doustnie w postaci monohydratu przez 5 kolejnych dni w dawce 20 g w ciągu doby, istotnie zwiększa zawartość fosfokreatyny w mięśniach, skracając czas odbudowy ATP. Efektem jest wydłużenie okresu efektywnej pracy mięśni i skrócenie czasu wypoczynku po intensywnym wysiłku. Stwierdzono także, że po 5 dniach dochodzi do znacznego wzrostu stężenia fosfokreatyny w mięśniach i dawkę KREATYNY można zmniejszyć do 2 g na dobę. Działanie KREATYNY znalazło również szerokie zastosowanie podczas ekstremalnie intensywnego wysiłku fizycznego, przerywanego krótkimi przerwami. Dotyczy to takich dyscyplin, jak: sporty walki, podnoszenie ciężarów, gry zespołowe, tenis ziemny, biegi sprinterskie i pływanie. Badania ostatnich kilku lat, które odkryły nowy mechanizm działania KREATYNY w postaci stymulacji wzrostu białek mięśniowych, a co za tym idzie zwiększenia masy mięśniowej, znacznie poszerzają zakres dyscyplin sportu, podczas uprawiania których warto zażywać KREATYNĘ. Dzisiaj jest ona najpopularniejszym, dozwolonym środkiem wspomagania treningu sportowego.

Skąd pochodzi KREATYNA? Kreatyna powstaje w ludzkim organizmie. Jest również przyjmowana z pokarmem, występuje w produktach mięsnych.

Rachunek jest prosty: KREATYNA = siła! Najnowsze doniesienia naukowe z Ameryki i Szwecji dowodzą, że dostarczanie KREATYNY podwyższa jej poziom w organizmie. Wyniki badań pokazały także, że testowane osoby były w stanie zwiększyć obciążenie treningowe nawet o 30%, poprzez ponadprzeciętny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Dotyczy to zarówno sportowców uprawiających dyscypliny siłowe, jak i wytrzymałościowe, osiągających już granice swoich możliwości.

Zawartośc opakowania: 102 kaps.

Opinie

Napisz opinię

Multipower Creatine 102 kaps.

Multipower Creatine 102 kaps.

Śledź nas na Facebooku