Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane

Dymatize Pursuit RX Recovery 1360g Zobacz większe

Dymatize Pursuit RX Recovery 1360g

Nowy produkt

7 Przedmioty

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 109 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 109 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,45 zł.


Dostawa za darmo
Sprawdź koszt wysyłki

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa Czas dostawy Cena
DPD Krajowa (DPD Classic) DPD Krajowa (DPD Classic) max 1 dzień roboczy Za darmo!
DPD Krajowa za pobraniem (COD) DPD Krajowa za pobraniem (COD) max 1 dzień roboczy Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Sabały 55, Warszawa Centrum odżywek - ul. Sabały 55, Warszawa odbiór osobisty - ul. Sabały 55, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Grochowska 249/251, Warszawa Centrum odżywek - ul. Grochowska 249/251, Warszawa odbiór osobisty - ul. Grochowska 249/251, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Chmielna 104, Warszawa Centrum odżywek - ul. Chmielna 104, Warszawa odbiór osobisty - ul. Chmielna 104, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. KEN 90, Warszawa Centrum odżywek - ul. KEN 90, Warszawa odbiór osobisty - ul. KEN 90, Warszawa Za darmo!
Centrum odżywek - ul. Warszawska 63a, Katowice Centrum odżywek - ul. Warszawska 63a, Katowice odbiór osobisty - ul. Warszawska 63a, Katowice Za darmo!
Paczkomaty InPost Paczkomaty InPost max 1 dzień roboczy Za darmo!
Paczkomaty InPost (za pobraniem) Paczkomaty InPost (za pobraniem) max 1 dzień roboczy Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 300,00 zł darmowa dostawa!

109,00 zł brutto

Więcej informacji

Dymatize Recovery Blend Protein to nowość na polskim rynku suplementacyjnym - mieszanka proteinowa z dodatkiem synergicznych i uzupełniających składników, która wprowadzi Twoje mięśnie na absolutnie wyższy poziom regeneracji i odnowy. Dzięki temu Twoje włókna mięśniowe mają możliwość szybkiej naprawy uszkodzeń - całość procesów regeneracyjnych w trybie maksymalnym nastąpi w o wiele krótszym czasie niż zazwyczaj, a Ty będziesz w stanie wykonać dłuższe i cięższe sesje treningowe, doświadczając jak największych rezultatów w zakresie budowania sylwetki oraz muskulatury.

W czym pomoże Ci Dymatize Recovery Blend Protein i dlaczego jest niezastąpiony?
• Uzupełni Twoje straty energetyczne po męczącym treningu.
• Pomoże odnowić magazyn glikogenu po ćwiczeniach.
• Skutecznie usprawni Twój mechanizm regeneracyjny.
• Wzmocni Twoje włókna mięśniowe i poprawi wytrzymałość.
• Wspomoże budowanie masy mięśniowej oraz siły.
• Pozwoli na utrzymanie właściwego bilansu białkowego Twojej diety.
• Zahamuje nadmierny rozpad włókien mięśniowych i zabezpieczy Cię przed spadkami masy mięśni.
• Nasili procesy anaboliczne Twoich mięśni prowadząc do ich efektywniejszego rozwoju.
• Zwiększy syntezę białek.

Plusy produktu:
• Wysoka jakość surowców i skuteczność.
• Pyszny smak.
• Dodatek aminokwasu leucyny.
• Szybko reagujące i wchłaniające się proteiny oraz węglowodany.
• Dobry stosunek składników.

W jaki sposób Dymatize Recovery Protein Blend pomoże Twoim mięśniom się rozwijać? Na pewno zdajesz sobie sprawę, że ilekroć podejmujesz wysiłek fizyczny, potrzebujesz większych ilości zarówno elementów energetycznych, jak i budulcowych - przy większej aktywności, zapotrzebowanie na substancje odżywcze również wzrasta. Nadwyżka węglowodanów raz optimum proteinowe przy udziale innych składników i właściwego treningu to klucz do sukcesu masy mięśniowej, siły czy estetycznej, muskularnej sylwetki. Wytrzymałość treningowa i mięśniowa jest natomiast powiązana z odpowiednią regeneracją oraz zasobami energii w zestawieniu obu nieodzownych składników pokarmowych, które musisz dostarczyć w określonej formie i czasie…

Z pomocą przychodzi właśnie Dymatize Recovery Blend będący mieszanką szybko wchłanialnych i przyjaznych dla organizmu węglowodanów oraz protein w postaci izolatu (WPI - Whey Protein Isolate), w optymalnym stosunku 2:1. Często zdarza się, że w czasie trwającej sesji ćwiczeń dopada nas zmęczenie mięśniowe odczuwalne przy pomocy spadku zdolności motorycznych - nie jesteśmy w stanie tak skutecznie podnosić wyznaczonego ciężaru, zaś poziom energii chyli się ku dolnej granicy. Po zakończeniu treningu wyczerpane są zasoby energetyczne, łącznie z magazynem glikogenu, czyli cukrowca magazynowanego w Twoich mięśniach (również w wątrobie i mózgu). Mechanizm glikogenowy jest ściśle powiązany z uzyskiwanie rezultatów względem poprawy sylwetki oraz objętości mięśni i siły. Tak samo hamowanie katabolizmu - energii i budowanie… W momencie wyczerpania elementów energetycznych, organizm sięga po inne źródła - celem staje się wtedy tkanka mięśniowa rozbijana na mniejsze cząstki by mogły zostać użyte jako materiał do wytworzenia energii. W okresie po treningowym dochodzi po prostu do nadmiernego, niekontrolowanego katabolizmu. Kolejną kwestią jest obciążenie fizyczne, które na drodze ćwiczeń uszkadza Twoje włókna mięśniowe.

Wszystko to zjawiska niekorzystne tyko z jednej strony - bardzo łatwo możesz obrócić je na swoją korzyść i wręcz je kontrolować. Dymatize Recovery Blend Protein to mieszanka, która skutecznie odpowie na Twoje potrzeby po treningowe i usprawni wszelkie procesy związane z rozbudowywaniem tkanki mięśni. Skupiamy się tutaj przede wszystkim na regeneracji - po zakończeniu ekstremalnego wysiłku przede wszystkim musisz zadbać o uzupełnienie strat energetycznych, które nastąpiły w wyniku podkręcenia przemian energii na skutek ćwiczeń. To samo dotyczy odnowy glikogenu - tak, jej przebieg również zostanie usprawniony z pomocą mieszanki Dymatize.

Kolejnym etapem, a dokładniej stosunkowo jednoczesnym, będzie zahamowanie nadmiernego rozpadu Twoich mięśni - nie po to ciężko pracowałeś na siłowni, aby teraz Twój trud się nie opłacił, prawda? Otóż białka zawarte w Recovery Blend Protein cechują się wysoką przyswajalnością oraz szybkim wchłanianiem przez Twój organizm - w krótkim czasie zostaną strawione i sprowadzone do bazowych jednostek budulcowych, jakimi są de facto aminokwasy. Ponadto atutem jest wysoka zawartość rozgałęzionych aminokwasów BCAA - wszystkie trafią do Twojego krwiobiegu i rozpoczną odżywianie mięśni po ciężkich ćwiczeniach. Efektem tego będzie zahamowanie nadmiernego rozpadu włókien mięśniowych na tle katabolicznym oraz aktywowanie fazy anabolicznej odpowiedzialnej za wzrost Twoich mięśni - im większa ich objętość, tym bardziej wzrastają również możliwości siłowe. Dodatek leucyny zawarty w produkcie Dymatize efektywnie wzmocni anabolizm, a dodatkowo nasili syntezę białek - wspomoże też i zarazem usprawni przyswajanie innych elementów aminokwasowych.

Łącząc powyższe aspekty, Dymatize Recovery Blend Protein skutecznie poprawi Twoją regenerację mięśniową na zasadzie skrócenie czasu odnowy przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnych efektów regeneracyjnych. Składniki napływające do Twojej tkanki mięśniowej naprawią ubytki powstałe w wyniku ciężkich ćwiczeń jakim się poddajesz, a następnie włókna mięśniowe ulegną pogrubieniu i wzmocnieniu. To z kolei zaowocuje zwiększoną wytrzymałością nie tylko samych włókien, ale również ogólnych aspektów treningowych - teraz Twój trening może być jeszcze cięższy i dłuższy bez większych problemów!

Dymatize zadbało również o walory sensoryczne takie jak smak - możesz przetestować względem swoich gust dwa smaki: czekoladowy (Rich Chocolate) oraz waniliowy (Creamy Vanilla). Recovery Blend Protein stanowić będzie też znakomite uzupełnienie diety oraz bilansu składników pokarmowych pełniąc jednocześnie funkcje energetyczno-budulcowe ułatwiające Ci osiągnięcie zamierzonego celu i maksymalnych rezultatów.

Dawkowanie:
• Rozmieszaj dokładnie z wodą i popijaj małymi łykami.
• Przyjmij porcję produktu na około 10 minut po zakończeniu sesji treningowej.


 

Porcja

67g

   

Ilość porcji w opakowaniu

20

   

Opakowanie

1360g

   

SKŁADNIKI AKTYWNE

Pursuit Rx Recovery Blend

   

Zawartość jednej porcji

 

zaw:

% ZDS

 

Calories

250

 
 

Calories from Fat

5

 
 

Total Fat

0,5 g

2%

 

Saturated Fat

0 g

 
 

Trans Fat

0 g

 
 

Cholesterol

5 mg

2%

 

Sodium

150 mg

6%

 

Potassium

290 mg

8%

 

Total Carbohydrate

40 g

13%

 

Sugars

9 g

 
 

Dietary Fiber

1 g

 
 

Protein

20 g

 
 

Calcium

10 %

 
 

Iron

Opinie

Napisz opinię

Dymatize Pursuit RX Recovery 1360g

Dymatize Pursuit RX Recovery 1360g

Śledź nas na Facebooku